Mes iki 1983 m.

... šiais visuotinos globalizacijos laikais (nežinau kas tai yra, bet šiaip gražus ir dažnai vartojamas žodis, tad tiesiog priverstas čia jį panaudoti), kai Lietuva Evropos sąjungoje jau uždarė visus skyrius, pagaliau ir mes sulaukėme tų gražių laikų, kai galime atidaryti jau seniai egzistuojantį, bet vis dar užmirštą skyrių. Jau pats laikas ne tik prisiminti, bet ir iš naujo išsiaiškinti ką gi mes veikėme iki tų 1983 m. Ir čia norėčiau pareikšti padėką savo investoriams (žiūr. pirmus skliaustus), kurie pasitikėdami šiuo kilniu reikalu leido pažvelgti į jų neįkainojamus archyvus. Iš gautos medžiagos, žinoma dar pridėjęs ir savosios nežymiąją dalį, o ir tikėdamasis sulaukti kitų paramos, pradedu lipdyti pamatinius skyriaus griaučius, atsiprašysiu t.y. skyriaus karkasą.

Dar norėjau atsiprašyti kitų veidų, kurie išeina iš AT-8 rėmų, bet dėl vienokių ar kitokių priežasčių čia pateko prieš savo valią, tačiau stipriau pagalvojus priėjau išvadą, kad patys kalti esat, kad su mumis susidėjot...

Taigi, arčiau prie reikalo, mieli kolegos, nebedrįsdamas daugiau užimti Jūsų brangaus laiko žemiau pateiksiu tokius galimus atminties gaivinimo etapus:


1. 1978 m. Papilė
2. 1979 m. Tauralaukis
Smiltynė
3. 1980 m. Šeduva SSB Gražina
4. 1980 m. Tauralaukis
Juodkrantė
5. 1981 m. Pusdiplomis
6. 1981 m. Nalčikas
7. 1981 m. Leningradas
8. 1981 m. Vilūnai
9. 1983 m. Diplomas
Vinjetė
10. 1983 m. Tauragė

Pratęsdamas šį laikotarpį noriu Jums pristatyti dar niekur nepublikuotų, tačiau nuostabių vaizdelių, kurių niekam nevalia užmiršti:


1. Amalių 4
2. Aukštaitijos nacionaliniame parke
3. Po Aukštadvario apylinkes


atgal namo viršun